Hakkımızda - Metin2 Sepeti

Hakkımızda

Facebook Beğen
Metin2sepeti.com; Metin2 oyun ürünleri satışında güvenin adı…

Hakkımızda

Metin2sepeti.com internet sitemizi yayına açarak Mayıs 2017’de sizlerle buluştuk ve satışlarımıza başladığımız tarihten bu yana Metin2 tutkunları olarak hızla büyüyen bir aile olduk.

Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde, oyuna özel en etkin ve kapsamlı satış sitesi olduğumuzun bilincinde olmak bizleri gururlandırıyor.

Avito Internet Technologies Ltd olarak Metin2 kapsamında sizlere sağladığımız hizmeti, şirketimiz bünyesinde gerçekleştirerek haklarınızı ve güvenliğinizi en üst düzeyde korumayı hedefliyoruz.

Yapmakta olduğunuz tüm ödemeler, lisanslı ödeme kuruluşları aracılığı ile 3D Secure güvencesi altında gerçekleştiriliyor ve banka ya da kredi kartı bilgileriniz işlem yapıldıktan sonra hiçbir şekilde kayıt altına alınmıyor. Ayrıca sitemiz SSL sertifikası ile işlemlerinizin güvenle sürdürülmesini sağlıyor. İşlemleriniz istediğiniz aşamalarda kontrol edilerek, bilgi akışı sağlanabiliyor, doğabilecek sorunlarda gerekli önlemler alınıyor.

Ürün alım-satım işlemleriniz veya ödemeleriniz ile ilgili aklınıza gelen tüm soruları yetkililerimize iletebilir ve destek alabilirsiniz. Talepleriniz, sorularınız ve önerileriniz bizler için çok değerli. Çünkü sitemizi sizler için daha da eğlenceli ve rahat hale getirmeyi, ürünler konusunda da içinizin rahat olmasını amaçlıyoruz.

Birlikte yol alıp daha da büyüyeceğiz…

Bol bol exp ve dolunay kılıcı dileğiyle, keyifli oyunlar!

Facebook Beğen
ETİKETLER: Metin2 Sepeti