Gizlilik Politikamız - Metin2 Sepeti

Gizlilik Politikamız

Facebook Beğen

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir.

"Metin2Sepeti", öncelikle üye ve müşterilerine daha güvenli bir ortam oluşturmayı ilke edinmiş bir site olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar:

  • E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belli zamanlarda "Metin2Sepeti" ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla bu bilgiler sadece "Metin2Sepeti" tarafından kullanılabilecektir.
  • Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, ancak müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
  • Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, yalnızca sizin tarafınızdan değiştirilebilir. Başka bir üyenin sizin bilgilerinize ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • "Metin2Sepeti" kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmamaktadır. Tüm kişisel bilgileriniz yüksek güvenlik şartları altında saklanacaktır.

"Metin2Sepeti" 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

Facebook Beğen